Stíny Noci

24. května 2013 v 21:13
Stíny noci mě děsí. I když miluju temno a nevyspitatelnou noc, stíny ze zrcadel ři odrazy skříní mě zastrašují noc za nocí. Bojím se i otevřít oči. Jo, bojím se. Prakticky všeho. Ztráty nejbližších, rodiny, kamarádů, ztráty knih, ztráty života. Bojím se depky, kterou si procházím den za dnem a dopadne na mě vždy když se snažím spát. Tu cítím jak mi po tváři stékají slané kapky a dotýkají se mých rtů, jako by chtěly proklouznout dovnitř, ale nedokáží to. Někdy mi přijde, že žít je zbytečnost, ale ihned tuto myšlenku založím zpět pod hromadu dalších, když protrávím nejnádhernější chvilky života. Ano. Možná vám přijdu trapná, nemožná či blbá. Ale toto jsem já. A toto si zažívám. Potěšil by mě něčí koment. S názorem, připomínkou...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Carli Carli | 30. září 2013 v 21:49 | Reagovat

Ahoj. Podobné deprese zažívám skoro každou noc a někdy se mi zdá, že žít je zbytečné...Ale poté co se probudím a temnota zmizí, uvědomím si kolik lidí mě má rádo, ať už to jsou třeba jen rodiče, ale alespoň díky těm pár lidem vím že stojí za to žít a to i přesto když nemám důvody k tomu se smát.
Ps: neboj trapná ani nemožná nejsi.

2 fantasmagorylife fantasmagorylife | 8. října 2013 v 21:03 | Reagovat

Ahoj. Ano, je to tak. Když se vzbudíš a zažiješ to všechno, řekneš si, že hlavně kvůli toho nesmíš být jinde, než tady a teď. Život je cenná věc, která není samozřejmostí. To jsem ráda:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama